Best Kuaför Cilt Bakımı tavsiyeleri - BEST KUAFÖR PENDİK

  • Saç Sakal Kesim
ve FönBEST Kuaför 1990 yılından bu yana modern salonunda profesyonel kadrosuyla, müşteri memnuniyetinin, kalitenin ve hijyenin ön planda tutulduğu kusursuz hizmetini, siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır.
  • Saç Bakımı - BoyaBakımlı, estetik, modern saçlar hem iş hayatımızda, hem sosyal yaşamımızda bizleri çok etkilemektedir.
  • Cilt Bakımı
Kaş DizaynSalonumuzda dilediğiniz saç modelinde sizlerin saçlarına şekil verebilmekteyiz. Model seçimi konusunda ekibimiz sizlere yardımcı olmakta sizin yüzünüze, yaşınıza ve profilinize en uygun modeli öneririz.
  • Çocuk TraşıÇoğu çocuk ilk saç kesilme tecrübesini korkuyla karşılar. Fakat çocuğun saçının kesilmesi gerçekten gereklidir. Daha sağlıklı saçlara sahip olması için bizim gibi onların da saçlarının kesilmesi gerekir.
  • Damat TraşıBirçok erkeğin standart bir saç kesim modeli vardır. Çok fazla değişikliğe gitmeden, kısa sürede traş olmak ister.
  • SolaryumSolaryum, yani Türkçe karşılığı ile güneşletici, günümüzde estetik kaygılarla kullanılmaktadır. Değişen zamanla birlikte güzellik anlayışı da değişmektedir.
Thumbnail Slider by WOWSlider.com v4.4
İçeriğe git

Ana Menu

Tavsiyelerimiz
 

Cilt bakımı, cilde destek vererek ;cildin dış etkenler yüzünden kaybettiği suyu geri kazandırmak, cildin optimal nem seviyesini korumak için yapılır. Cilt bakımında en önemlisi cildinizin özelliklerinin belirlenip, bakımda hangi ürün ve cihazların kullanılacağına karar vermektir.
Cildiniz yaşayan bir organizmadır. Bunun için ihtiyaçlarını gidermeniz gerekir. Ancak bundan önce ciltlerin de, saçlar gibi farklı çeşitlerinin olduğunu söylemek gerekir. Örneğin kuru ciltler
çok hassastır. Bu nedenle ısı farklılıklarından çabuk etkilenirler. Ellerinizi sabunla yıkadıktan sonra özellikle kış aylarında yağlı krem kullanmanız gerekir. Bunun için bitki özlerinden yapılan
kremleri tercih etmelisiniz. Yaşadığınız bölgenin cildinize etkileri de büyük oluyor. Örneğin Alfred Vogel'e göre Afrika'da ve Güney Amerika'da yaşanların ciltleri görevlerini her zaman içini
daha iyi yerine getiriyor. Bunun sebebi de sürekli ince kıyafet giyiyor olmaları. Bu da ciltlerinin havayla ve güneş ışığıyla daha fazla temas ettiği anlamına geliyor. Yine de parlayan bir cilt
istiyorsanız bazı bitkilerin nimetlerinden yararlanabilirsiniz. Mürver ağacı çiçeği, nane ve yaban kerevizi karışımından oluşan bir içecek hazırlayıp içmenizde fayda var. Buna alternatif olarak
karışık bitki çayı da içmeniz mümkün

Göz Çevresi Bakımı
Ayrıca göz çevremiz de özel bakımı hak eder. İnce çizgilenmeler, şişlikler, koyuluklar, göz
etrafı ile ilgili problemlerdir. Bu sorunların çözümünde yardımcı olabilecek çeşitli bakımlar vardır. Yenileyici bir göz çevresi bakımı ile nazik cildin düzenlenmesi, sıkılaştırılması sağlanır. Haftalık seanslar şeklinde uygulandığında mükemmel sonuçlara ulaşılır. Yorgun, ödemli,kızarık gözler bitkisel vitamin kürü ile rahatlatılıp, canlandırılır. Bu kürün özelliği, cildi UV gibi cilde zararlı çevresel etkenlerin etkilerini ortadan kaldıracak A,C ve E vitaminleri ile formüle edilmiş olmasıdır.

Cilt Bakımıyla İlgili Dikkat Edilecek Hususlar:
1. Günde 2 litre su için.
2. Sigara içmeyin.
3. Aşırı güneşlenmeyin.
4. Cildinizi her gün nemlendirin.
5. Her hafta 1 peeling yapın.
6. Sivilce ve komedonları bilinçsizce sıkmayın.
7. Uzun süre klimalı ortamlarda bulunmayın.
8. 3 günde bir eriyinceye kadar bir buz kalıbını cildinizde gezdirerek dolaşımı hızlandırın.

 
 
 
Pendik Web Tasarım
İçeriğe Geri Dön | Ana Menüye Geri Dön