Best erkek kuaförü Çocuk Traşı - BEST KUAFÖR PENDİK

  • Saç Sakal Kesim
ve FönBEST Kuaför 1990 yılından bu yana modern salonunda profesyonel kadrosuyla, müşteri memnuniyetinin, kalitenin ve hijyenin ön planda tutulduğu kusursuz hizmetini, siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır.
  • Saç Bakımı - BoyaBakımlı, estetik, modern saçlar hem iş hayatımızda, hem sosyal yaşamımızda bizleri çok etkilemektedir.
  • Cilt Bakımı
Kaş DizaynSalonumuzda dilediğiniz saç modelinde sizlerin saçlarına şekil verebilmekteyiz. Model seçimi konusunda ekibimiz sizlere yardımcı olmakta sizin yüzünüze, yaşınıza ve profilinize en uygun modeli öneririz.
  • Çocuk TraşıÇoğu çocuk ilk saç kesilme tecrübesini korkuyla karşılar. Fakat çocuğun saçının kesilmesi gerçekten gereklidir. Daha sağlıklı saçlara sahip olması için bizim gibi onların da saçlarının kesilmesi gerekir.
  • Damat TraşıBirçok erkeğin standart bir saç kesim modeli vardır. Çok fazla değişikliğe gitmeden, kısa sürede traş olmak ister.
  • SolaryumSolaryum, yani Türkçe karşılığı ile güneşletici, günümüzde estetik kaygılarla kullanılmaktadır. Değişen zamanla birlikte güzellik anlayışı da değişmektedir.
Thumbnail Slider by WOWSlider.com v4.4
İçeriğe git

Ana Menu

Tavsiyelerimiz
 

Çocukların İlk Saç Kesim Deneyimi
Çoğu çocuk ilk saç kesilme tecrübesini korkuyla karşılar. Fakat çocuğun saçının kesilmesi gerçekten gereklidir. Daha sağlıklı saçlara sahip olması için bizim gibi onların da saçlarının kesilmesi gerekir. Çocukların bu ilk deneyiminde size kolaylık sağlayacak birkaç ipucu,
-Saçın tekrar uzadığını açıklayın. Bazı küçük çocuklar saç kesilmesini, vücudun başka herhangi bir yerinin kesilmesi gibi algılar. Saçın kesilmesinin can yakmadığını, saçın tekrar
uzayacağını açıklamak, bu kaygıları aşmasına yardımcı olur. Kendi saçınızdan bir parça kesin, kestiğiniz saça dokunmasını, onu eğip bükmesini isteyin. (Bak, saç acımıyor.)
-Bebeklik resimlerini ve şimdiki resimlerini göstererek, saçın nasıl uzadığını açıklayın. (Sen bebekken saçın böyle kısaydı, şimdi bu kadar uzadı, kesildikten sonra tekrar uzayacak.)
-Oyuncak ayılar için bir berber dükkânı açın. Çocuklar için güvenli bir oyuncak makas (büyük olasılıkla "gerçekten kesmek" için yeterli koordinasyonu henüz gelişmemiştir ancak
denemeyi eğlenceli bulabilir), tarak, fırça ve havludan oluşan berber aletleri takımı ile rol yapın.
-Dükkânı büyük bir aynanın önüne kurun ve müşterilerine saç "stili" uygulamasına izin verin. Kendisininkinden farklı olarak oyuncak ayının saçının, kesilince tekrar uzamayacağını anlatın.
-Çocukları mutlu etmeyi hedefleyen bir berber dükkânı seçin. Böyle yerler, nadiren çocuk müşterisi olan bir dükkâna kıyasla, isteksiz müşteriler konusunda daha anlayışlı olacaktır.
Bazı-iarı bekleyen çocukları eğlendirmek için parlak önlükler, videolar, oyuncak sandalyeler ve çeşitli oyuncaklar bulundurur.
-Bir berberi çalışırken seyredin. Bir berber dükkânını ziyaret edin ve küçük çocuğunuzun kucağınızda, güvende bir şekilde) diğer çocukların saçlarının kesilmesini seyretmesini sağlayın.
Onlann tek parça halinde gelip gittiklerini görünce, bir risk olmadığına ikna olmasını ümit edebilirsiniz. Daha iyisi, çocuğunuz seyrederken siz de saç kestirin. Bu firsatı, çocuğunuzla
berberi tanıştırmak için kullanın ki, berber bir yabancı olmaktan çıksın.
- Her zaman olduğu gibi akıllıca program: Saç kestirme işlemini, çocuğunuzun ters ve ya yorgun olduğu dönemlere, aç olduğu zamanlara, dükkânın ve personelin aceleci olduğu
idmanlara rastlatmayın.
-Saç yıkamayı atlayın. Saçların şampuanlanması için geriye yatmak, küçük bir çocuk için özellikle rahatsız edici ve korkutucu olabilir (evdeki şampuanlamalar zaten yeterince derttir).
Bİraz su püskürtülmesi, şampuanlama derdi ol- maksızın saçı yumuşatarak berberin kolay bir kesim yapmasına yardımcı olur.
-Çocuğunuzun sandalyesi olun. O büyük, yüksek koltukta kendisini yalnız hissedip, korkabilir. Sizin kucağınızda otururken saçının kesilmesi, sizin için veya berber açısından çok rahat
olmayabilir (berberin bunu kabul edip etmeyeceğini önceden öğrenir), ancak ilk deneyimi çocuk için daha rahat hale getirebilir. Öndeki saçları kesildiği zaman, yüzü aynaya dönük
olarak kucağınıza oturtun, arkadaki saçları kesileceği zaman yüzü size bakacak şekilde çevirin (siz de kıyafetinizin üzerine önlük giyin).
-Bir ödül planlayın. Unutmayın ki saç kesimi sizin fikriniz, küçük çocuğunuzun değil. Bunu tatlı bir hale getirmek için, saç kestirmeyi, sevdiği bir parka, müzeye, bir arkadaşına veya
akrabaya ziyaret veya onun için özelliği olan bir işle birleştirin. (Bugün parka gidiyoruz, ancak yolda durup saçını kestireceğiz.) Bu, saç kesimi kaygısını, eğlence beklentisine çevirir.
-Küçük çocuğunuz berberde çekingenlik gösteriyorsa, ona hatırlatın: "Acele edelim ki parka yetişelim."
-Küçük çabaları büyük övgülerle karşılayın. Küçük çocuğunuzun en küçük uyum gösterme çabasını alkışlayın. Saç kesiminin büyük bir bölümü çekişine ile geçse bile övgü yağdırın
ve eleştiriden kaçının.
-Saç kesimini siz üstlenin. Eğer çocuğunuz kesin olarak bir berber salonunda sakin oturmayı reddederse, evde bir çözüm bulun Çocukların saçını kesme konusunda bir kitap alın,
berber makası kullanın (normal makas değil) ve aşırıya gitme riskini azaltmak için her seferinde biraz kesin

 
 
 
Pendik Web Tasarım
İçeriğe Geri Dön | Ana Menüye Geri Dön