Best kuaför pendik Hakkımızda - BEST KUAFÖR PENDİK

  • Saç Sakal Kesim
ve FönBEST Kuaför 1990 yılından bu yana modern salonunda profesyonel kadrosuyla, müşteri memnuniyetinin, kalitenin ve hijyenin ön planda tutulduğu kusursuz hizmetini, siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır.
  • Saç Bakımı - BoyaBakımlı, estetik, modern saçlar hem iş hayatımızda, hem sosyal yaşamımızda bizleri çok etkilemektedir.
  • Cilt Bakımı
Kaş DizaynSalonumuzda dilediğiniz saç modelinde sizlerin saçlarına şekil verebilmekteyiz. Model seçimi konusunda ekibimiz sizlere yardımcı olmakta sizin yüzünüze, yaşınıza ve profilinize en uygun modeli öneririz.
  • Çocuk TraşıÇoğu çocuk ilk saç kesilme tecrübesini korkuyla karşılar. Fakat çocuğun saçının kesilmesi gerçekten gereklidir. Daha sağlıklı saçlara sahip olması için bizim gibi onların da saçlarının kesilmesi gerekir.
  • Damat TraşıBirçok erkeğin standart bir saç kesim modeli vardır. Çok fazla değişikliğe gitmeden, kısa sürede traş olmak ister.
  • SolaryumSolaryum, yani Türkçe karşılığı ile güneşletici, günümüzde estetik kaygılarla kullanılmaktadır. Değişen zamanla birlikte güzellik anlayışı da değişmektedir.
Thumbnail Slider by WOWSlider.com v4.4
İçeriğe git

Ana Menu

HAKKIMIZDA
Best Kuaför olarak, 1990 yılından beri Pendik’te hizmet vermekteyiz.
Profesyonel ve eğitimli kadromuzla, daha kaliteli hizmet sunmak siz değerli müşterilerimizin isteklerine cevap vermek ve uzun süreli dostluklar kurarak hep birlikte daha mükemmele ulaşmaya çalışmaktayız...


VİZYONUMUZ
Hedefimiz, siz değerli müşterilerimizin desteği ile şu an bulunduğumuz noktadan daha ileriye gitmek, yaptığımız işin sorumluluğunu bilerek bu yönde aldığımız  tedbirlerle müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımaktır.

MİSYONUMUZ
Best Kuaför arkasında güçlü bir ekip ruhu ve istikrarlı bir çalışma disiplini vardır. Yıllardır aynı ekibiyle yoluna devam eden Best Kuaför hizmet kalitesini arttırmış, müşteri memnuniyetini de esas almıştır. Bu doğrultuda bilgi,birikim ve tecrübesiyle Pendik’te ekol haline gelmiştir.

 
 
Pendik Web Tasarım
İçeriğe Geri Dön | Ana Menüye Geri Dön